Aralık 19 2021 0Yorum

Güngören Vinç Kiralama Konusunda Başarının Tek Adresi

GÜNGÖREN VİNÇ KİRALAMA

Vinç kiralama sektörüne başladığımız günden bugüne kadar vermiş olduğumuz Güngören Kiralık Vinç hizmetinde 52 metreye kadar sepetli vinçlerimizle Güngören de yer alan işletme sahiplerine ve diğer müşterilerimize vinç kiralama hizmeti verilmektedir.

GÜNGÖREN SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Çoğunlukla montaj işlerinde kullanılmakta olan Kiralık Sepetli Vinçler saatlik, günlük ve haftalık kiralama seçenekleriyle Güngören ve çevresinde bulunan müşterilerimiz için hizmet vermeyi bekliyor.

Kiralık sepetli vinç hizmetinde yer alan araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Böylelikle oluşacak iş kazaları önlenmektedir.

GÜNGÖREN KİRALIK VİNÇ FİYAT POLİTİKASI

İşletmelere özel olarak sunmuş olduğumuz tek fiyat politikasıyla indirme ve bindirme, makine taşıma ve nakliye işlemleri için birden fazla vinç kullanılsa bile tek fiyatla vinç kiralayabilirsiniz.

Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hemen hizmet almak için telefon numaralarımızdan Mobil Vinç kiralama departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef edinmiş olan ekibimiz, size daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Güngören Vinç Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Abdurrahman Nazif Gürman Mahallesi̇ Güneştepe Mahallesi̇ Mareşal Çakmak Mahallesi̇ Sanayi Mahallesi̇
Akıncılar Mahallesi̇ Güven Mahallesi̇ Mehmet Nesih Özmen Mahallesi̇ Tozkoparan Mahallesi̇
Gençosman Mahallesi̇ Haznedar Mahallesi̇ Merkez Mahallesi̇

Hadımköy ilçesi için kiralık vinç hizmeti arayışınız mevcut ise Hadımköy Vinç Kiralama hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap ya da Yorum Yaz