Nisan 09 2019 0Yorum

İkitelli Vinç Kiralama Üzerine Profesyonel Hizmet

İkitelli vinç kiralama hizmetimizde, yükleme, boşaltma, montaj, inşaat sektörü olmak üzere elektrik direği dikim işlemlerinde, bina boyama ya da afiş asma alanlarında ihtiyaçlarınızı karşılamak adına 7/24 hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta olup üstün hizmet anlayışımız dürüstlük ve güvenilirlik üzerine kurulu. Bundan dolayı İkitelli kiralık vinç denince bize güveniyor.

İkitelli Vinç Kiralama Çeşitleri Nelerdir?

İnsan gücünün yetersiz kaldığı noktalarda devreye giren kiralık vinç türleri, ağır yükleri kaldırırken ya da dik alanlarda kullanılmak üzere çeşitlere ayrılır.

Sabit Vinç: Liman, garaj, fabrika gibi alanlarda hareket ettirilmeye ihtiyaç duyulmayan çalışmalarda tercih edilir.

Paletli Vinç: Her arazide kullanılmaya uygun olup palet sistemi ile devamlılık gerektiren noktalarda kullanılır.

ikitelli vinç kiralama

Lastik Tekerlekli Vinç: Kamyon üzerine monte edilen lastik tekerlekli vinçler çekici gerektirmeyen kamyonun girebileceği her alan için uygundur.

Köprülü Vinç: Maden ocakları olmak üzere açık alanlarda 40 tona kadar çıkan kaldırma kapasitesine sahip ağır işlerde tercih edilir.

Halatlı Vinç: Köprü inşaatı olmak üzere baraj gibi özel alanlarda kullanılan makinelerdir.

Görüldüğü üzere her vincin kullanım alanı farklı. İkitelli vinç kiralama ihtiyaçlarınızda hangi vincin işinize uygun olduğunu belirleyerek kusursuz hizmet sunuyoruz.

İkitelli Kiralık Vinç Fiyatları & Vinç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli? 

İhtiyacınız olan vinci kiralamanız vinç kiralama işlemlerinde son derece önemli bir konu. Öncelikle vinç kiralama şirketlerinin iş güvenliği belgeleri de tam olmalı. Bunun yanı sıra firmanın ne kadar deneyim sahibi olduğu, vinç operatörlerinin ne derece tecrübeye sahip olduğuna da mutlaka dikkat edilmeli.

Bu hususta kiralık vinç hizmeti almadan önce iyi bir şekilde piyasa araştırması yapmalısınız. İkitelli kiralık vinç fiyatları bütçenizi sarsmaz.  Piyasadaki en uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi hemen arayın! Tüm araçlarımızın bakımı periyodik aralıklar ile yapılmakta. İstanbul kiralık vinç hizmetimiz ile deneyimli operatörlerimiz sayesinde kusursuz hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Kağıthane ilçesinde vinç kiralama hizmeti arayışınız mevcut ise Kağıthane Vinç Kiralama hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap ya da Yorum Yaz