Nisan 10 2019 0Yorum

Levent Vinç Kiralama İçin Tek Adres

Levent vinç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, periyodik aralıklar ile bakımları yapılmış zengin Levent kiralık vinç çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz. Ağır tonajlı yük taşıma, reklam ya da afiş asma, inşaat sektörü gibi farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. Alanında uzman kadromuz ve deneyimli vinç operatörlerimiz sayesinde sorunsuz hizmet anlayışımızdan asla ödün vermedik. Prensibimiz müşteri odaklı çalışmaları üstün kalitede yürütmek.

Levent Vinç Kiralama Hizmeti Hangi Çalışma Alanlarında Kullanılabilir?

Teleskobik, sepetli, katlanır, kule vinçler, paletli vinçler ve liman vinçler olmak üzere birçok kiralık vinç çeşidi mevcut.  Her bir vinç çeşidinin ise kullanım alanları farklı. Montaj, sanayi, konteyner yükleme ya da boşaltma, yazı yazma, beton blokların taşınması, çelik konstrüksiyon gibi alanlarda Levent kiralık vinç ihtiyaçlarınıza cevap vermek için zengin araç filomuz hizmetinizde!

Sepetli Vinç: Kullanım alanı son derece geniş. İnsan güvenliğinin sağlanması gereken yüksek alanlara taşıma yapılırken kullanılır.

Sabit Vinç: Hareket ettirilmeye gerek duyulmayan, iş sürekliliği olan garaj ve fabrika alanlarında tercih edilir.

levent vinç kiralama

Levent vinç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek vincin hangisi olduğunu tespit ederek size en uygun olan vinci tahsis ediyoruz.

İstanbul vinç kiralama işlerinde son teknolojiye sahip ekipmanlar ile sorunsuz hizmet veren şirketimiz, kalite ve güven anlayışına daima sadık kalır.

Kiralık vinç hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem vererek hareket ediyoruz. Bunun yanı sıra çalışma arkadaşlarımızın da güvenliğini sağlamak adına iş sahasında baret gibi koruyucular, rektörlü giysiler ile önlemler alıyoruz.

Levent Kiralık Vinç Fiyatları

Vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için günlük, saatlik ya da haftalık kiralama işlemlerinde bulunmanız mümkündür. Levent vinç kiralama fiyatları son derece uygun olup bütçenizi sarsmaz. Her türlü taşıma, nakliye, inşaat alanı ya da film, reklam asma ihtiyaçlarınız için bizi arayın!

Sultangazi ilçesinde kiralık vinç hizmeti arayışınız mevcut ise Sultangazi Vinç Kiralama hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap ya da Yorum Yaz