Ocak 12 2022 0Yorum

Örümcek Platform Kiralama

KİRALIK ÖRÜMCEK PLATFORM

Örümcek Vinçler , zemini bozuk veya hassas olan çalışma alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, ayaklarının görünümü ve kabiliyetlerinden dolayı örümceğe benzetildiği için bu isimle anılmaktadır.

Örümcek Vinçlerin Çalışma Alanları Nerelerdir ?

  • Limanlarda konteyner nakil işlemlerinde ,
  • Şantiyelerde ,
  • Dış cephe çalışmalarında ,
  • Reklam ve pano giydirme işlemlerinde ,
  • Işıklandırma

Gibi hizmetlerde kullanılmaktadır.

Örümcek Vinçlerin Özellikleri Nelerdir ?

   Bir kamyon vasıtasıyla çalışma alanına getirilen örümcek vinçler , 4 tona kadar olan yükleri 25 metre yüksekliğe çıkartabilmektedir. Örümcek platformlar 3,10 metre uzunluğunda dört adet açılabilen ayaklara sahiptirler.

Örümcek vinçlerin bu yapıda olmaları özellikle rüzgarlı havalarda ekstra güvenlik önlemi oluşturur. Çünkü bu dört ayak açıldığında her türlü rüzgar durumunda sağlam bir şekilde yer hakimiyeti kazanır. Böylece hiçbir hava koşulunda güvenliği tehdit edecek bir durum oluşturmaz.

Örümcek vinçler bir kumanda yardımı ile çalışır. Uzaktan kontrol edilen bu kumanda sayesinde yapılmasını istediğiniz tüm kaldırma işlemleri için örümcek vinçleri tercih edebilirsiniz.

ÖRÜMCEK PLATFORM FİYATLARI

   Örümcek vinç fiyatları, sektörümüzde birçok markanın çeşitli makineleri bulunduğu için değişiklik göstermektedir. Fiyat değişiklikleri aynı zamanda ikinci el piyasasına bağlı olarak da gerçekleşebilmektedir. Örümcek vinç fiyatlarını etkileyen diğer bir nokta ise makinelerin saatlik, günlük, haftalık, aylık veya proje bazlı kiralama ücretleridir. Bu hususların tamamı, örümcek platformların piyasadaki fiyatlarını oluşturmasına yardımcı olmaktadır.

ÖRÜMCEK VİNÇ KİRALAMA

İş güvenliğine verilen önemin artması ile örümcek vincin kullanımı da yaygınlaşmaya başlamış ve ülke çapında pek çok firma örümcek vinç kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır. İşletmelere olan avantajları konusunda bilinç arttıkça, kullanımı tercih edilen örümcek vinci kullanan operatörlerin de diğer tüm vinçlerde olduğu gibi özel bir eğitimden geçmeleri gerekmektedir.

Bir Cevap ya da Yorum Yaz