Ocak 13 2022 0Yorum

Teleskopik Vinç Kiralama

200 TONDAN 500 TONA KADAR TELESKOPİK VİNÇLER

     Düşey ve yatay hareketleri sayesinde genel olarak her türlü yükün yerini değiştirebilen makinelere Teleskopik mobil vinç denir. Bu makineler genelde zemine batmış makinelerin kurtarılmasında ve ağır yüklerin kaldırılmasında tercih edilmektedir. Bom uzunlukları 50 metreden 80 metreye kadar ulaşabilmektedir.

TELESKOPİK BOMLU VİNÇ KİRALAMA AVANTAJLARI NELERDİR ?

Bakım konusunda uzman kişiler tarafından gerekli bölgeler ve gerekli zaman dilimlerinde bakım, onarımları yapılmaktadır. Teleskopik vinç kiralama aynı zamanda birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Teleskopik vinç kiralama işlemi belirlenen süreç içerisinde kullanıma göre fiyatlandırma oluşturmaktadır. Fakat satın alınan teleskobsik vinç gibi ürünler oldukça maliyetli olmaktadır. Teleskopik vinç kiralama işlemi ile gerekli bakım ve onarımlar sonrası kullanılmaktadır. Olası bir kaza ya da güven sisteminde oluşacak bir olumsuzluk söz konusu olmamaktadır. Teleskopik vinç kiralama çeşitleri istenilen alanda kullanılabilmektedir. İnşaat sektörü, yük kaldırma işlemleri gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Kiralama sonucu gerekli görülen alanda hizmet veren vinç kamyonetin girebileceği alanlarda işlem yapabilmektedir.

İşlem yapılacak alanda tercih edilecek teleskopik vinç firmamız tarafından desteklenerek seçilebilmektedir. Teleskopik vinç kiralama makineleri çeşitli hareket kabiliyetine sahip araçlardır. Yatay ve düşey alanda yük, ağırlık kaldırabilmektedir. Destek ayakları sayesinde kolaylıkla ağır yükleri ve zemine batmış makineleri kurtarabilmektedir. Firmamız tarafından kiralanan vinç türleri işleminize göre doğru ve gerekli şekilde seçilebilmektedir. Teleskopik vinç kiralama gibi sabit, mobil ve sepetli vinç türlerinde de kiralama hizmeti vermekteyiz. Her türlü işlem için gerekli koşulları sağlayan vinç türleri hizmetinize sunulmaktadır. Genellikle ağır kaldırmada kullanılan vinçler, hassasiyet gereken ürünlerin taşınmasında da elverişli olmaktadır. Firmamız tarafından ekonomik olarak gerekli vinç çeşitleri hizmetinize sunulmaktadır.

TELESKOPİK VİNÇLER NERELERDE KULLANILIR ?

Sıkça ihtiyaç duyulan vinç kiralama hizmetlerine en çok, araçların bozuk yollarda mahsur kaldığı durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Çamurlu araziler, kar yağışı dolayısıyla kapanan yollar, yollarda yapılan çeşitli çalışmalar dolayısıyla çukurluk oluşan alanlarda araçlar bazen kara veya çamura saplanabilir. Veya aracın tek başına çıkmayacağı bir derin bir mesafede mahsur kalabilir. Bu durumlarda teleskopik vinç kiralama hizmetlerine gerek vardır. Teleskopik vinçler, sahip oldukları üstün güç sayesinde araçları mahsur kaldıkları yerden kurtarma konusunda başarılı işler ortaya koymaktadır.

Teleskopik vinçlerin bir diğer kullanım alanı da çeşitli yüklerin taşınmasıdır. Ağır iş makineleri, fabrikalarda kullanılan ağır ekipmanlar, evden eve nakliyat veya yurt içi taşımacılıkta nakliyesi sağlanan çok ağır konteynerler, teleskopik vinç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyulan alanlardır. Bu sayede taşınması gerçekte mümkün olmayan ağır eşyalar ve malzemeler kolaylıkla kaldırılarak taşınmakta veya bir yerden bir yere kolayca nakliyesi sağlanmaktadır.

 

Bir Cevap ya da Yorum Yaz